خوش آمدید

جستجو

تبلیغات





اعلام اسامی تیم های حاضر در مسابقات مناطق رده سنی پایه 94-95

     

    کمیته مسابقات سازمان لیگ از آغاز مرحله اول

    مسابقات مناطق رده سنی پایه پایه در نیمه دوم

    بهمن ماه خبر داد.
     
    به گزارش سایت رسمی فدراسیون، اسامی تیمهایی که آمادگی خود را جهت شرکت در مسابقات مناطق رده های سنی فصل 95-94 اعلام آمادگی کردند باید مدارک خود را تا دهم بهمن به کمیته مسابقات ارائه کنند. و با توجه به اینکه گروه بندی ها انجام شده است و اعلان گروه بندی ها بستگی به ارسال مدارک تیمها دارد. عدم ارسال مدارک توسط تیمها به منزله انصراف تلقی و تیمهای دیگر با نظر کمیته مسابقات جایگزین خواهند شد. 
    لازم به ذکر است تعدادی از این تیمها با شرایط میزبانی در جدول مسابقات قرار گرفتند و عدم تقبل و یا انصراف از میزبانی نیز به منزله خروج این تیمها از گروه ها خواهد بود میزبانان با علامت *  مشخص شده اند .
    همچنین زمان شروع این رقابتها از نیمه دوم بهمن ماه خواهد بود.
     
     
    اعلام اسامی تیم های حاضر در این مسابقات به شرح زیر است:
    امید:
     مقاومت تهران، بهمن ایرانیان، فرابرتر فریدونکنار، دریانوردان بندر انزلی ، پارس نوین گلستان ، پرسپولیس بجنورد ، پیروزی گرمسار،هیئت فوتبال قزوین، موعود زنجان ، آذران مغان اردبیل ، علم و ادب تبریز، ملی پوشان تبریز ،     شهرداری همدان، نماینده قم ، شهرداری اراک، شهرداری دیواندره، یگانه زاگرس کرمانشاه ،سرخ پوشان خرم آباد،  استقلال دره شهر ایلام ، نفت امیدیه، شهدا اردل چهار محال ، امید لنجان اصفهان ، البرز شهرداری زنجان ،سنگ آهن بافق ، ماهان فسا،   سپاهان خورموج، نماینده هرمزگان ، علوم پزشکی کرمان ، نماینده سیستان،        پیشگامان بیرجند ، آرامش مشهد، پور البرز، قشقایی شیراز،آسیابی کلاله، صبای آریائیان، حافظ شیراز ،  شهرداری بندر ماهشهر، فجر الکان رفسنجان ، نماینده آشرقی، مدرسه عالی مشهد،*معدن خاک نسوز آباده،    * شاهین پارس جنوبی جم ، *خزر انجیراب گرگان ، *پدیده قائمشهر ، *آبی پوشان کهنوج ، *شاهد اسالم تالش ، *ساوالان نوین اردبیل ، * نفت و گاز گچساران، *ایرلکو اراک
    جوانان: 
    نوآوران خرم آباد ، استقلال خوزستان ،شهدا اردل جهارمحال ، شهرداری  نورآباد فارس ، آذرخش یاسوج، ، شهرداری همدان، هتل زریوار، شهرداری سنقر، هلال احمر ایوان ایلام، شاهین دره شهر ایلام ،    چیچکو اسلامشهر، آلومینیوم اراک، ستارگان زاگرس شهر کرد، خورشید قروه، تختی نهاوند،آبادگران قم ،   گیتی پسند اصفهان ، پارسیان کرج، حافظ شیراز، شهرداری کاشان، مقاومت تهران ، کادوس ماسال ، ابومسلم ثامن ، شهرداری نوشهر ، شهرداری تبریز، ایلیا بابل ،     استقلال نوین دامغان، امید گلستان، انتظار بجنورد، نماینده آغربی، ایرانجوان بیرجند، سنگ آهن بافق ، نمایندگان هرمزگان ، امیران کرمان ، نماینده آ.شرقی ،شاهین عدالت زنجان ،    اکباتان اردبیل،کشت و صنعت مهاباد ، پرسپولیس نوین قزوین ، گسترش فولاد تبریز ، ولایت  اهواز ، آلومینیوم هرمزگان، شهرداری بندرعباس ، امید اهرم بوشهر، نماینده سیستان و بلوچستان، * نماینده خراسان جنوبی ، *فولاد یاسوج،  * استقلال کاشان ،* مرزنشینان دهلران ، * شهرداری اراک ،* استقلال شمال ساری، *خلیج فارس برازجان، *ستارگان گرگان ،
    نوجوانان:
    سایپا تهران- سیاه جامگان قم- استقلال نوین خمین- البرز شهر جدید هشتگرد – نوای نینوا قرچک- شهرداری نوشهر-       پورزکی بندر انزلی- شموشک گلستان- پرسپولیس بجنورد - انصار شاهرود- ستاره شهر قزوین- موعود زنجان-   ذوب آهن اردبیل- منتخب میانه- شهرداری ارومیه- یاران کوروش نهاوند- شهرداری سقز- شهرداری دالاهو کرمانشاه-   گهر روز درود- مخابرات ایلام- استیل آذین شوش –  استقلال شهر کرد-برق یاسوج- شهرداری کاشان- فولاد یزد-     هلال احمر گراش- ایرانجوان بوشهر-نمایندگان هرمزگان- آراد زرند کرمان- نماینده سیستان و بلوچستان-  منتخب استان خراسان جنوبی-آریان نیشابور- مدرسه عالی مشهد- شهرداری لاهیجان- برق شیراز- شهرداری همدان –کادوس ماسال- درخشان رویان- نماینده خراسان شمالی-آکادمی ذوالفقار نسب- آریا کرمانشاه- نماینده خوزستان-شهرداری کاشان- پرسپولیس قائمشهر- *امید گناوه- *گل گهر سیرجان-* شهید دوران شیراز -*صبا مرکزی-    *نوین گستر تاکستان-نماینده اردبیل-*استعداد کلهر گیلانغرب- استقلال آبی ب  تهران- *فولاد نوین ایلام-
    نونهالان:
    سایپا تهران- استقلال درخشان آمل - سپاهان گیلان- استقلال گرگان- انتظار بجنورد- استقلال نوین دامغان-   ایران نوین قزوین- نوین سرخپوشان زنجان- ذوب آهن اردبیل-گسترش فولاد تبریز- شهرداری ارومیه-علم و ادب همدان-  نماینده قم -آینده سازان سنندج- نماینده کرمانشاه- شاهین نوین بروجرد- استقلال ایلام- آزادگان هویزه-اتحاد شهرکرد-سپاهان یاسوج- جاوید کاشان-فولاد یزد-افشین پیروانی شیراز- نماینده بوشهر-نماینده هرمزگان-گل گهر سیرجان- نماینده سیستان منتخب خراسان جنوبی- عالی حرفه ایی مشهد- البرز شهر جدید - آکادمی کیا تهران- تراکتور سازی تبریز-اکباتان اردبیل- شهرداری آب بر زنجان– نماینده خوزستان - آبی پوشان اراک -موعود زنجان-  سیاه جامگان خراسان شمالی- آکادمی ذوالفقار نسب -*صنعت مرکزی اراک- *شاهین بندر گز-*ماهان قروه-    *پرسپولیس دره شهر ایلام-*فولاد یزد-*آرش آمل- *شهرداری اراک

    این مطلب تا کنون 6 بار بازدید شده است.
    منبع
    برچسب ها : شهرداری ,نماینده ,استقلال ,نوین ,مسابقات ,اردبیل ,موعود زنجان ,خراسان جنوبی ,استقلال نوین ,نماینده سیستان ,کمیته مسابقات ,شمالی آکادمی ذوالفقار ,خراسان شمالی آکادمی ,گسترش فولاد تبریز ,
    اعلام اسامی تیم های حاضر در مسابقات مناطق رده سنی پایه 94-95

تبلیغات


    محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر